342

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Мови кодування для дітей 13-16 років

Мови кодування для дітей

18 08

Ключові етапи розвитку Senior Learner 13-16 років


Особовий розвиток:
— Заметне поліпшення всіх видів пам'яті.
— Розвитие навиків публічного виступу.
— Уміння взаємодіяти з різними типами людей; розвиток комунікативних навиків учасників.
Техническое развитие:
 
— Розвитие чувства ответственности; десознавання та розвиток свого лидерского потенціалу; визначення свого ставлення до лидерству; Уміння правильно ставити цілі та приоритети, а також розуміння стратегії досягнення.
— Учасники будуть знати, як працює метод фіксованих дедлайнів, навчиться прогнозувати, планувати, керувати ходом проекту; Учасники навчаться делегувати, перетворювати в'яліх, затриманих виконавців у командах спецназовців, керувати процесом в цілому.
— За допомогою інструментів профорієнтації учасник навчання зможе зробити самостійний висновок про те, якою саме діяльністю слід займатися і які кроки зробити, щоб здійснити задумане. Під час екскурсій в компанії діти зможуть познайомитися з різноманіттям сфери діяльності людини, побачити, як побудовані бізнес-процеси всередині компаній.
 
Технічні навички:
«Облачные технологии и Интернет»: грамотне використання цифрового контенту, віртуальні навчальні матеріали, як не заблукати в просторах Інтернету та знайти необхідний контент; пошукові сервіси; основи облачных технологий — зачем вони потрібні і як працюють; WEB0 і їх використання в повсякденній житті, соціальні мережі -добро чи зло;
«Аппаратная часть компьютера и его подключение»: цифровое устройство у вас в руках — як визначити, що це і чому, утиліти для настройки та оптимальної роботи, виробників сайтів і драйверів — як вивести з вашого пристрою максимум; адміністрування різних операційних систем; наш курс базується на матеріалах Microsoft і Cisco та інших вендоров.
«Кибербезопасность»: паролі наші ключі, чому ми їх бережемо, віруси і як нам від них захищати, шкідливий контент в Інтернеті і як його уникнути, основи безпеки в Інтернеті; як захистити себе від хакерів та вразливих, довіряти сайтам і цифровим контентам, безпека від Google і Microsoft.
«Програмування та алгоритми»: програмувати це дуже легко, змінюємо світ разом! Основи програмування: Scratch, JavaScript та Pyton; алгоритми і зачем нам нам потрібні? Сортування та пошук, масиви та структури.
«Основи WEB-розробки»: сайт за декілька хвилин, хостинг, домени і багато страшного, що насправді не страшно і просто; основні движки для сайтів, їх переваги та недоліки. HTML і CSS — як зробити сайт, використовуючи блокнот і ручку, чи не, — ваш ум і ваші ручки;
«Изобретения и инженерия»: основна принцип — зачем вивантажити, — необхідно це використовувати! потенціал технічних залишків: пароход, катапульта, машинка, самолет та інше своїми руками — це просто!
«Увлекательная наука» — як розвести холодний вогонь без спичок або як заварити яйце в паперовій кастрюлі? Можна проводити експерименти та експерименти, отримає незабутній досвід роботи з командної роботи, дізнаються, що наука може бути цікавою.
«Основи робототехніки»: від простих схем на Arduino до 3D принтерів і роботів розвідників — двадцяти одного кроку — саме стільки уроків буде, щоб зрозуміти це.
«Системы« Умный дом (ИоТ) »- от систем автономной робототехники, до создания понастоящему умных рішень, які полегшують нам життя, об'єднання декількох пристроїв в єдину мережу.
 
Soft skills
«Я — лидер»: що таке ситуативне лидерство, коли я можу взяти на себе відповідальність? Какой я лидер?
«Бренд — це я»: мой персональний бренд: який я, мої сильні сторони; як зробити так, щоб мене сприймали такий, яким я хочу бути?
«Ефективна комунікація»: навчаємось правильно спілкуватись, обробляємо свої навички в грі «Пойми мене».
«Як управляти конфліктом»: як запобігти конфлікту і що робити, якщо він вже виник; моє поведінка в конфлікті; На що звернути увагу і як я можу це виправити.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок