224

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Середовище програмування для дітей 9-12 років

Середовище програмування для дітей

18 08

Ключові етапи розвитку Middle Learner 9-12 років


Особовий розвиток:
 - Уміння донести свою думку до слухача; робота зі страхами перед виступом та керуванням аудиторією; знання прийомів вербальної та невербальної комунікації з аудиторією.
— Розвитие здатності чути більше, ніж вам говорять і більш ефективно передавати інформацію;
Техническое развитие:
— Закрепити вже придбану ІТ грамотність у дітей, сформувати їх правильне відношення до цифрової світла, як до ресурсу, а не для кінцевої цілі.
— Розвиток загального обізнаності дітей з точки зору сучасних ІТ-технологій.
— Допомога у виявленні та тренуванні інформаційних та цифрових якостей, творчої потенціалі, керівних можливостей та можливостей саморазвития.
— Знайомство дітей з IТ-середовищем (правила, відповідальність, ризики та загрози, термінологія ІТ).
— Розгляд власної творчої життя з точки зору ІТ-технологій, вибору технологій, які дозволять спростити життя та зробити дітей більш вільними.
— Отримання навиків за основою програмування та створення роботизованих систем.
— Научити аналізувати і максимально використовувати ІТ для власних потреб.
 
Технічні навички:
«Використання IT у повсякденному житті»: ключові зміни технологій; покоління комп'ютерів та їх складових — а головне, як виживати з цього різноманіття, те, що мені потрібно. «Апгрейт» — страшне слово або необхідність? ПО — какое оно и зачем его так много? Основні програми — друзі або, як легко зробити домашнє завдання або презентувати свій шкільний проект, основи комп'ютерних мереж — види, типи, архітектура, протоколи та багато інших страшних слов.
«Облачные технологии и Интернет»: грамотное использование цифрового контента; виртуальні навчальні матеріали, як не заблукати в просторах Інтернету і знайти необхідний контент; пошукові сервіси; основи облачных технологий — зачем вони потрібні і як працюють; основи WEB0.
«Аппаратная часть компьютера и его подключение»: цифровое устройство у вас в руках — як визначити, що це і зачем; утиліти для настройки та оптимальної роботи; сайты производителей и драйвера — як вийти з вашого пристрою максимум.
«Кибербезопасность»: пароли наши ключі, зачем ми їх бережем; віруси і як нам від них захистити; вредний контент в Інтернеті і як його уникнути; основи безпеки в Интернете; як захищати себе від хакерів і вбивць; довіра до сайтів та цифровому контенту, безпека від Google та Microsoft.
«Програмування та алгоритми»: програмувати це дуже легко, змінюємо світ разом! Основи програмування: Scratchи JavaScript; алгоритми і зачем нам нам потрібні? Сортировки и поиски; масиви та структури.
«Основи WEB-розробки»: сайт за декілька хвилин, хостинг, домени і багато страшного, що насправді не страшно і просто; движки для сайтів; Основи HTMLи CSS — як зробити свій власний сайт
«Розробка комп'ютерних ігор»: да-да, це насправді легко, і знову з нами Scratch, JavaScript і HTML-програмістом бути дуже легко.
«Інвентаризація та інженерія»: основна принцип — зачем вибачити, необхідно використовувати це! потенціал технічних залишків: пароход, катапульта, машинка, самолет та інше своїми руками — це просто!
«Основи робототехніки»: основи робототехніки на основі простих та показових прикладів; логіка та ум роботів; від простих схем на Arduino до 3D принтерів і роботів розвідників двадцяти одного кроку — саме так багато уроків вам потрібно, щоб зрозуміти це.
 
Soft skills:
«Бренд — це я»: що означає «мой персональний бренд»; хто я такий, мої сильні сторони; як зробити так, щоб мене сприймали такий, яким я хочу бути?
«Розвитие внимания и памяти»: какие бывают законы памяти; як покращити запам'ятовування великих текстів або іноземних слов.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок