516

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Середовище програмування для дітей 9-12 років

Середовище програмування для дітей

18 08

Ключові етапи розвитку Middle Learner для дітей 9, 10, 11 і 12 років в нашій школі програмування


 
Особистісний розвиток:
 - Уміння доносити свою думку до слухача; робота зі страхами перед виступом і управління аудиторією; знання прийомів вербальної і невербальної комунікації з аудиторією.
— Розвиток здатності чути більше, ніж вам говорять і більш ефективно передавати інформацію;
 
Технічний розвиток:
— Закріпити вже придбану IТ грамотність у дітей, сформувати їх правильне ставлення до цифрового світу, як до ресурсу, а не кінцевої мети.
— Розвиток загального кругозору дітей з точки зору сучасних IТ технологій.
— Допомога у виявленні і тренуванні інформаційних і цифрових якостей, творчого потенціалу, лідерських здібностей і здібностей саморозвитку.
— Знайомство дітей з IТ-середовищем (правила, відповідальність, ризики і загрози, термінологія IТ).
— Розгляд свого творчого життя з точки зору ІТ технологій, вибір технологій, які дозволять спростити життя і зробити дітей більш вільними.
— Отримання навичок з основ програмування та створення роботизованих систем.
— Навчити аналізувати і максимально використовувати IТ для власних потреб.
 
Технічні навички:
«Використання IT в повсякденному житті»: ключові зміни технологій; покоління комп'ютерів і їх складові — а головне, як вичавити з цього різноманіття, то що мені потрібно. «Апгрейт» — страшне слово чи необхідність? ПО — яке воно і навіщо його так багато? Основні програми — друзі або, як легко зробити домашнє завдання або презентувати свій шкільний проект, Основи комп'ютерних мереж — види, типи, архітектура, протоколи та багато інших страшних слів.
«Хмарні технології та Інтернет»: грамотне використання цифрового контенту; віртуальні навчальні матеріали, як не заблукати в просторах Інтернету і знайти необхідний контент; пошукові сервіси; основи хмарних технологій — навіщо вони потрібні і як працюють; основи WEB0.
«Апаратна частина комп'ютера і його підключення»: цифровий пристрій у тебе в руках — як визначити, що це і навіщо; утиліти для налаштування і оптимальної роботи; сайти виробників і драйвера — як вичавити з вашого пристрою максимум.
«Кібербезпека»: паролі наші ключі, навіщо ми їх бережемо; віруси і як нам від них захиститися; шкідливий контент в Інтернеті і як його уникнути; основи безпеки в Інтернеті; як захистити себе від хакерів і зловмисників; довіру до сайтів і цифрового контенту, безпеку від Гугл і Майкрософт.
«Програмування та алгоритми»: програмувати це дуже легко, змінюємо світ разом! Основи програмування: Scratchі JavaScript; алгоритми і навіщо вони нам потрібні? Сортування і пошуки; масиви і структури.
 
«Основи WEB-розробки»: сайт за кілька хвилин, хостинг, домени і багато страшного, що насправді не страшно і просто; движки для сайтів; основи HTMLі CSS — як зробити свій власний сайт
«Розробка комп'ютерних ігор»: так-так, це насправді легко, і знову з нами Scratch, JavaScriptі HTML- програмістом бути дуже легко.
«Винаходи та інженерія»: основний принцип — навіщо викидати, необхідно це використовувати! потенціал технічних залишків: пароплав, катапульта, машинка, літак та інше своїми руками — це просто!
«Основи робототехніки»: основи робототехніки на основі простих і показових прикладах; логіка і розум роботів; від простих схем на Arduino до 3D принтерів і роботів розвідників двадцять один крок — саме стільки уроків вам потрібно, щоб зрозуміти це.
 
Soft skills:
«Бренд — це я»: що означає «мій персональний бренд»; хто я такий, мої сильні сторони; як зробити так, щоб мене сприймали таким, яким я хочу бути?
«Розвиток уваги і пам'яті»: які бувають закони пам'яті; як поліпшити запам'ятовування великих текстів чи іноземних слів.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок