218

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Програмування з нуля 7-8 років

Програмування з нуля

18 08

Ключові етапи розвитку Main Junior Learner з 7-8 років


Особовий розвиток:


Заметне поліпшення всіх видів пам'яті — зоряна, слухової, образної; поліпшення концентрації уваги; активація ресурсів головного мозку.
Поняття аналізу, сопоставлення, обобщения; розвиток швидкості та гнучкості мислення.
Розвиток оригінальності, гівічності, беглості (продуктивність) мислення.
Техническое развитие:
Розвиток загального обізнаності дітей з точки зору сучасних ІТ-технологій.
Допомога у виявленні та тренуванні інформаційних та цифрових якостей, творчого потенціалу, керівних можливостей та можливостей саморазвития.
Знакомство дітей з IТ-середовищем (правила, відповідальність, термінологія ІТ).
Научити аналізувати і максимально використовувати IТ для власних потреб; 


Технічні навички:


«Використання ІТ у повсякденному житті»: ключові зміни технологій: гаджети, доповнені реальність, смарт-технології, штучний інтелект, мікрочіпи, нове покоління комп'ютерів та їх складові. А головне, як вивести з цього різноманіття, те, що нам потрібно? ПО — що це і зачем його так багато? Основні програми — наші друзі або як легко зробити домашнє завдання або презентувати свій шкільний проект. Основи комп'ютерних мереж — види, типи, архітектура, протоколи та багато інших страшних слов.
«Облачные технологии и Интернет»: грамотне використання цифрового контенту, віртуальні навчальні матеріали, як не заблукати в просторах Інтернету та знайти необхідний контент; пошукові сервіси; основи облачных технологий — зачем они нужны и как работают.
«Цифровая безпека»: паролі наші ключі, чому ми їх бережемо, віруси і як нам від них захищають; вредний контент в Інтернеті і як його уникнути; основы безопасности в Интернете.
«Програмування»: створюй свої потрясающие игры за допомогою Scratch. Совсем не сложно — просто перетаскувай і складай блоки в програму.
«Робототехніка»: навчись збирати і програмувати круті роботи та робозированные системи. Расскажи про свою модель і принцип її роботи.
«Изобретения и инженерия»: основна принцип — зачем вивантажити, — необхідно це використовувати! Потенціал технічних залишків. Пароход, катапульта, машинка, самолет та інше своїми руками — це просто!
«Электротехника»: увлекательный мир электроники. Дізнайтеся, які компоненти існують і як працювати з ними — резистори, діоди, світлодіоди, конденсатори, транзистори та інтегральні схеми та багато іншого. Розробка та створення захоплюючих проектів та електронних пристроїв.
 
Soft skills:
«Команда і я в команді»: які ролі в команді, чим я можу допомогти своїй команді?
«Ефективна комунікація»: навчаємось правильно спілкуватись, обробляємо свої навички в грі «Пойми мене».

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок