202

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Wordpress навчання для дітей: курси в Києві

Wordpress навчання для дітей: курси в Києві | itschool.kiev.ua

05 02

Як дитині пройти wordpress навчання швидко і з максимальною користю


Якщо не брати до уваги безкоштовні конструктори, сайт на wordpress — це найпростіший інтернет-ресурс, який може створити початківець розробник. У той же час cms wordpress — це повноцінний движок з відкритим кодом, що дозволяє:
постійно розширювати і оновлювати інформацію, що там знаходиться,
додавати нові сторінки та статті, поєднуючи в меню їх нові розділи,
розміщувати онлайн-форми зворотного зв'язку і панелі,
з'єднувати шаблони wordpress з соціальними мережами,
підключати власний унікальний домен і встановлювати сайт на будь-який хостинг.
 
Однак, на відміну від безкоштовних генераторів, теми wordpress можна налаштувати власні або поліпшити існуючі, а також забезпечити додаткову безпеку для свого сайту. Можна прочитати про те, що таке wordpress, на спеціальному навчальному сайті, де представлені:
інструкція користування,
короткий словник термінології,
посилання на контактні дані технічної підтримки, корисні форуми і базу знань.
 
Можна подивитися уроки по wordpress на Ютубі. Але для ознайомлення з усією цією інформацією потрібен час, якого дуже мало у сучасних підлітків, особливо у підготовлюваних до випускних іспитів та вступу до вузів. Тому заощадити час і отримати знання та практичні навички, які можна відразу ж застосовувати, дозволяють курси вордпресс в Main SchooL.

 
Як здійснюється навчання wordpress для школярів і підлітків


Одне з найважливіших переваг цього движка — дуже проста і легка установка wordpress, яка займає до 5 хвилин. Щоб користувач знав, як встановити wordpress, на сайті представлені короткі, але докладні інструкції. Для цього потрібно знати доступи до теки сайту і отримати останню версію програмного забезпечення.
 
Все wordpress уроки починаються з:
перевірки сервера на відповідність вимогам цієї cms,
розпакування файлу wordpress шаблону.
Якщо дитина вже вміє працювати з іншими текстовими редакторами, то навчання вордпресс не буде проблем зі створенням сайту, публікацією і графічним оформленням текстів — настільки простий і інтуїтивно зрозумілий текстовий редактор на цьому движку.
 

Як створити сайт на wordpress: навчання з нуля


Заздалегідь потрібно визначитися з:
користю свого веб-проекту для відвідувачів;
кількістю ресурсів (зусиль, часу, коштів), які ви готові в нього вкладати;
функціональністю (які опції хочете йому додати і які плагіни для цього знадобляться. Але безліч плагінів уповільнюють роботу сайту, тому слід ставити тільки найбільш потрібні і важливі);
стратегією монетизації сайту надалі.
 
Далі необхідно вибрати відповідні теми для wordpress. Бажано завантажувати їх з офіційного сайту, що гарантує їх безпеку і коректну роботу. Тут важливо знати, що багато тем не підтримують всі віджети. Краще не встановлювати їх у великій кількості, щоб користувач не втомився від інформаційного перевантаження, а веб-сайт не зависав.
 
Новачкам в перший час рекомендують вибирати стандартні шаблони для wordpress, в які не потрібно вносити кардинальних змін. Лише після отримання досвіду і фундаментальних навичок можна приступати до більш глобального редагування шаблону для оформлення сайту.
 
Також уроки wordpress для дітей в Main SchooL включають роботу по наповненню контентом різних видів:
тексти,
фотознімки,
малюнки,
графіки,
скріншоти статистики,
відео.
 
Навчання вордпресс роботі в адміністративній частині дуже легко — нічого зіпсувати і зламати там не можливо. Але проходити wordpress уроки для початківців слід під керівництвом досвідчених фахівців-практиків, які розкажуть про нюанси і Лайфхаки, що не опубліковані в жодному онлайн-керівництві або IT-блозі.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок