1248

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Введення в комп'ютерні технології для дітей

Введення в комп'ютерні технології для дітей

19 12
Сьогодні комп'ютер відіграє важливу роль в освіті, розвитку та вихованні дітей. За його допомогою розвиваються теоретичне і проектне мислення, здатність до прогнозування результатів своїх дій. Оскільки дитина опановує навиком пошуку, отримання і обробки інформації легше, ніж дорослий, то саме в дитячому віці доцільно вивчати введення в комп'ютерні технології. У більшості шкіл не дають навіть елементарних знань і навичок з інформатики, таких як архівування, робота з текстовими і табличними редакторами. Батькам доводиться самим це пояснювати дітям, але не всі це знають, вміють використовувати і мають у своєму розпорядженні вільний час. Ось чому комп'ютерні технології навчання краще довірити досвідченим фахівцям Main IT School.


 
Як ми викладаємо комп'ютерні технології для дітей?


Основною метою нашого курсу є допомога нашим учням оволодіти знаннями і навичками про всі процеси отримання, редагування, зберігання і використання інформації.

Діти дізнаються:
про такі поняття, як система і модель, і про їх роль у формуванні сучасної картини світу;
про загальні принципи організації пошуку інформації, структурування і побудови інформаційних моделей опису систем і окремих об'єктів.
Також в програму курсу входять:
вивчення комп'ютерних комплектуючих, завдяки чому діти зможуть правильно вибрати електронні гаджети та їх деталі та, при необхідності, замінити. Після закінчення курсу слухачі матимуть елементарні поняття про налаштування, що були використані для операційної системи і найбільш необхідних програм (офісних і графічних);

основи програмування і алгоритмів — діти навчаться створювати прості веб-сторінки з використанням програмного коду і без, вивчать основи програмування для початківців;
створення презентацій і швидкого друкування, що включає роботу з форматування шрифтів, кольорових об'єктів і створення ілюстрацій.

Всі методики Main IT School є авторськими розробками наших викладачів-практиків. Захоплюючі заняття, де діти не лише слухають теоретичний матері, але й роблять практичні завдання, що проходять в невеликих групах. Кожному учневі приділяється окрема увага. Це сприяє ефективному засвоєнню матеріалу і високим результатам у виконанні поставлених завдань.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок