1340

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Уроки фотошопа для дітей і підлітків

Уроки фотошопа для дітей, підлітків - школярів

22 01

Уроки фотошопа для дітей


 Гучне слово «Фотошоп», давно в побуті дорослих і дітей. Всі звикли асоціювати його з банальним, неабияким виправленням огріхів фото. Смішні, незвичайні картинки з соціальних мереж «винуватці» цього клейма. Викладачі IT-школи «Main School», готові показати на практиці, і навчити ваших дітей, всім хитрощам роботи з універсальною програмою Adobe Photoshop.
 
Думаєте що фоторедактор фотошоп «здолати» може тільки доросла людина з величезним багажем знань, помиляєтеся. З ним легко впорається Ваша дитина. Завдяки новій захоплюючій методиці і досвіду вчителів, графічний дизайн стане способом втілити дитячі фантазії в реальність і цікавим захопленням на довгі роки.
 

Для чого дітям вивчати АДОБ фотошоп?


 Програма для фотошопа, насправді, дуже цікава і корисна. Її можливості колосальні. За допомогою даної утиліти можна створити купу всього. Від скромної візитки до фантастичного персонажа для мультиплікаційного фільму. Який же досвід отримає дитина, вивчаючи програму:
Розвиток творчого потенціалу, який спочатку закладений природою в наших дітей. Дорослі, на відміну від дітей, можуть висловлювати думки і бажання за допомогою діалогу — конструктивно. Дітям, поки це чуже. Вони живуть у світі фантазій і уяви. Створювати химерні малюнки, підбирати форми і кольору, редагувати свої ж фотографії — забавно і легко.
Фотошоп уроки — перша сходинка до улюбленої професії в майбутньому. Всі знають, наскільки зараз затребувані «фотошопер». У всіх галузях медіа — і рекламної індустрії необхідні талановиті дизайнери графіки. Чому б не дати можливість дитині почати розвивати в собі «художника» зі шкільної лави? Зручно, корисно, необхідно!
Море радості та позитиву. Навіщо «киснути» в чотирьох стінах без толку, якщо можна «знайти себе» в такому цікавому справі. Та ще й в середовищі маленьких однодумців. Педагоги «Main School» — знайдуть підхід до кожного вихованця і уроки фотошопа, стануть улюбленим заняттям Вашої дитини.
 
Ретуш фотографій і не тільки
 Професійний фотошоп — графічний редактор, що має масу інструментів для роботи з картинками. Широко застосовується в поліграфічній справі, а також в web — дизайні. З його допомогою можна проектувати зображення для банерів, флаєрів, візитних карток; створювати візуальну графіку сайтів, YOUTUBE — каналів і цей список можна продовжувати до нескінченності. Вивчити весь функціонал даної програми дітям складно.
 
Фотошоп для дівчаток і хлопчиків у нашій IT — школі вчать в полегшеному варіанті — методика розроблена спеціально для маленьких непосид, цікава і легка для сприйняття. Тут викладачі не просто покажуть, як користуватися фотошопом, але і зацікавлять дітвору. Коли з дитям працюю за індивідуальною програмою, приділяють максимум уваги і хвалять за досягнення — результат не змусить довго чекати. Стільки захоплення не побачиш, після звичайних, «нудних» класичних курсів по IT.
 
Що ми робимо на уроках?
1. Малюємо. Ні не на звичайному аркуші паперу А4, а вчимо хлопців як малювати в фотошопі. Заняття дозволяє розкрити весь творчий потенціал, фантазії, мрії. Ми бачимо як дитина «розуміє» світ і чого йому не вистачає. Цікава і корисна практика. Плюс чисті руки!
2. Обробка фото в фотошопі. З фотографією, можливо, виконувати різні дії в цій програмі. Особливо цікавим є таке заняття підліткам. Підлітковий вік — важкий в плані психологічних сплесків. Те дитині не хочеться щоб «прищик» на лобі, став об'єктом загального огляду в Instagram. А може в піднесеному настрої бажає «намалювати» вуса одному на фото. Все це можливо з ретуш фотошоп редактором. Також є можливість змінювати фон фотографії, прибирати або додавати об'єкти. Так що там. Можна зробити листя у дерев не зеленого, а синього кольору!
3. Фотошоп особи. Порушена тема в попередньому пункті, вимагає на наш погляд докладного пояснення. Уміння виправити на фото видимі вади особи, не порушуючи риси і природу — складне завдання. Фахівці такого рівня цінуються в багатьох областях — різні фотосет, фотосесії, фото на документи, весільна та портретна зйомка. Придбання такого навику, стане гарною підмогою на шляху до професії мрії.
4. Фотошоп колаж. Мало хто знає про значення слова колаж, але кожен день з ним стикаються. Якщо сказати простими словами — основа (фон) в фотографії або образотворчому мистецтві, на яку «наклеюють» матеріали або елементи, для створення композиції. Колаж в фотошопі — потрібний функціонал, сучасний фотохудожник без нього, як без рук.
5. Як вирізати в фотошопі? На перший погляд — «незрозуміло навіщо» процедура. Бувають ситуації, коли необхідно «витягти» з фотографії частина і використовувати її в потрібних цілях. Наприклад, фото колаж, видалення об'єктів зображення. Але тут важливим елементом є, подальша коректування фону. Таким хитрощів і тонкощів, як вирізати об'єкт в фотошопі, також навчать Ваших діток на заняттях в школі IT «Main School».
6. Всі діти люблять мультяшні картинки! Вони веселі, барвисті, часом з фантастичними елементами. Анімація в фотошопі — дасть можливість самостійно зробити персонажа майбутнього мультика «живим». Задати герою елемент руху. Може це буде смайлик, який показує смішну пику, або супер-герой ширяє над землею — вирішувати юному аніматору. А ми в свою чергу зробимо все можливе, щоб пояснити і зацікавити.
 

Курси фотошопа Київ в Main School


 Курси фотошопа для дітей, заняття, який зможе відірвати дитину від екрану телевізора, смартфона і направити творчий потенціал в мирне русло. Столиця готова запропонувати дорослим, безліч шкіл раннього розвитку дітей на вибір. На жаль, у половини з них, програма не пристосована до навчання дітей. Навантаження і рутинна занять, спочатку вбивають інтерес дітвори.
 
Ціна навчання, також є пріоритетною. Відповідно батьки роблять ставку на домашнє навчання. Багато ресурси в мережі інтернет пропонують скачати фотошоп безкоштовно. Але, як правило, особливих плодів таке навчання не принесе — щоб дитина вчилася, йому повинно бути цікаво і не складно. Так чому ж фотошоп для дітей в IT-школі краще?
 
 Позитивні сторони заняття в Main School:
— Налагоджена програма
— Дитяча адаптована версія
— Цікава методика навчання
— Пояснення вчителя
— Професійна оцінка роботи
— Веселий, допитливий колектив
— Всебічний розвиток
— Нагорода за досягнення (сертифікат)
— 100% засвоєння матеріалу
Прийшовши додому після занять, заряджений позитивом і з великим ентузіазмом, дитина із задоволенням захоче практикуватися самостійно. Для цього попередньо необхідно фотошоп скачати торрентом — надійний і швидкий сервіс для обміну файлами. І в путь! До нових горизонтів!
 
 
 
Інноваційні технології і графіка
У століття сучасних технологій кожна дитина в своєму розпорядженні має просунутий гаджет. Чому ж не дати йому можливість розвиватися? Який толк від щоденного перегортання сторінок соціальних мереж?
 
Програма фотошоп легко синхронізується з графічними планшетами. Це свого роду «рисовалка», тільки з більш широким і серйозним функціоналом. Цікаве, корисне, різнобічний розвиток!
 
Майстер фотошопа з пелюшок?
Будемо реалістами. Дитина садіковскіх віку не зможе зрозуміти що від нього хочуть. Здібності тут під сумніви не ставляться, нітрохи. Дітки до шести років — вулкан емоцій і дій.
 
Кращий вік — початок навчання в школі. Там вони вже ознайомилися в першому класі з дисципліною, стали більш посидючіші. Це як раз момент вивчати фотошоп для дітей — закласти хороший фундамент для майбутньої професії. Період, в який діти вбирають інформацію як губка.
 
Закінчивши курс, Ваша дитина:
Навчиться, як працювати в фотошопі;
Напрацює хороше портфоліо;
Створить власний дизайнерський проект;
Отримає знання з обробки фотографій, застосування фільтрів і ретуші;
Чи зможе розробити дизайн сайту, листівки, постери і т.д .;
Навчиться працювати з палітрою кольорів, різноманітністю форм, композиціями;
Відкриє в собі «вільного» художника, зможе все свої фантазії і задумки передати за допомогою графічних інструментів.
 
Пам'ятайте, діти як дорогоцінні камені, необхідні огранки професіоналом, хороших інструментів і умов роботи. Adobe Photoshop в школі Main School — відмінний внесок у майбутнє своєї дитини!

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок