928

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Уроки анімації в Adobe Flash

Уроки анімації в Adobe Flash

23 01
Анімація — це та ж мультиплікація, тільки назва прийшла до нас з Заходу. Спочатку це поняття мало місце тільки в світі кіномистецтва, коли мультфільми малювали, а далі, за допомогою особливої ​​технології, «з'єднували» малюнки (кадри) разом. Продукт роботи аніматорів (мультиплікаторів) — мультик.
 
У століття сучасних IT — технологій на зміну класичній прийшла комп'ютерна анімація. Хто з дітей не любить мультики? А Ви пропонували своїй дитині створити власний мультиплікаційний фільм? Дитяча фантазія не має меж, і викладачі Main School знають про це. На навчальних уроках програмування в ігровій формі дітям показують і пояснюють, як самостійно, за допомогою популярної програми, створити свою мультиплікацію.
 

Що ж таке flash анімація?


Флеш анімація — процес створення невеликих анімованих мультиплікаційних фільмів з фрагментів відео або готових зображень.
Робота в цьому напрямку — дуже цікавий і корисний досвід. Можливості даного мистецтва колосальні. Ринок пропонує професіоналам і звичайним користувачам ПК безліч ПЗ для роботи:
Сервіси для онлайн — практики;
Стандартні програми для створення мультиплікації.
 
Працюють вони за одним принципом і напрямком. Запускаєте програму або сервіс, завантажуєте відеофрагменти, вказуєте тривалість кадрів, додаєте спецефекти — і на виході отримуєте відеокліп. Але, як правило, сервіси для роботи в мережі не дають розширених можливостей для створення повноцінного відеоролика: вийде аматорський, примітивний продукт.
 
Найвдалішу і найпотужнішу програму для створення флеш анімації випустила корпорація Adobe Systems. Саме її ми і використовуємо на наших уроках. Також у неї є перевага: робота за принципом розкадровки. Це коли окремо мальовані кадри (фрагменти) збираються в фільм.
 

Створення флеш анімації — дітям цікаво і корисно!


Як говорилося вище, в курсі флеш анімації ми використовуємо програму Adobe Flash. Вона зручна і зрозуміла в експлуатації. А спеціально створена методика навчання, перетворює звичайні заняття в захоплюючу подорож у фантастичний світ мультфільму.
 
Програма для створення флеш анімації дуже широко використовується в різних цілях і галузях:
Монтування сучасних Flash-ігор (для гри безпосередньо в браузері, без завантаження в ПК);
Анімація банерів (реклама такого характеру більш помітна і, відповідно, ефективна);
У розробці дизайну сайту — заставка «в русі» виглядає набагато привабливіше;
Створення аватарок — «жива» аватарка передасть весь внутрішній світ власника: це, свого роду, персональна візитка;
Монтування мультработ — діти в захваті від цієї практики!
 
Адоби флеш плеєр
Адоби флеш плеєр — необхідна програма на Вашому гаджеті, яка дозволяє переглядати флеш-контент. Вона інтегрується в браузер і працює, як плагін. Це дуже зручно, оскільки її не потрібно запускати окремо. При переході на web-сторінку з флеш-контентом браузер сам запропонує скористатися необхідним розширенням.
Вчителі школи «Mian School», розкажуть і покажуть дітям, як працює Flash Player, як його встановити і правильно експлуатувати.
 
Дитяча уява, фантазії не мають меж. Будь-який малюк мріє зануритися в світ мультфільму, творити чудеса. Це не тільки захоплююче заняття, але і необхідне. Можливо, Ваша дитина в майбутньому хоче стати відомим мультиплікатором або розробником ігор? Тоді курс флеш анімації створений для нього!

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок