567

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Уроки анімації в Adobe Flash

Уроки анімації в Adobe Flash

23 01
Анімація — це та ж мультиплікація, тільки назва прийшла до нас з Заходу. Спочатку поняття мало місце тільки в світі кіномистецтва. Коли мультфільми малювали, а далі за допомогою особливої ​​технології «з'єднували» малюнки (кадри) разом. Продукт роботи аніматорів (мультиплікаторів) — мультик.
 
У століття сучасних IT — технологій на зміну класичної, прийшла комп'ютерна анімація. Хто з дітей не любить мультики? А Ви пропонували своїй дитині створити власний мультиплікаційний фільм? Дитяча фантазія не має меж, і викладачі Main School знають про це. На навчальних уроках програмування, в ігровій формі, хлопцям показують і пояснюють, як самостійно за допомогою популярної програми створити свою мультиплікацію.
 

Що ж таке flash анімація?


Флеш анімація — процес створення невеликих анімованих мультиплікаційних фільмів, з фрагментів відео або готових зображень.
Робота в цьому напрямку дуже цікавий і корисний досвід. Можливості даного мистецтва колосальні. Ринок пропонує професіоналам і звичайним користувачам ПК, безліч ПО, для роботи:
Сервіси для онлайн — практики;
Стандартні програми для створення мультиплікації.
 
Працюють вони за одним принципом і напрямку. Запускаєте програму або сервіс, завантажуєте відеофрагменти, вказуєте тривалість кадрів, додаєте спецефекти і на виході отримуєте відеокліп. Але, як правило, сервіси для роботи в мережі, не дають розширених можливостей для створення повноцінного відеоролика — вийде аматорський, примітивний продукт.
 
Найвдаліша і потужна програма для створення флеш анімації, випущена корпорацією Adobe Systems. Саме її ми і використовуємо на наших уроках. У неї також є перевага — робота за принципом розкадровки. Це коли окремо мальовані кадри (фрагменти) збираються в фільм.
 

Створення флеш анімації — дітям цікаво і корисно!


Як говорилося вище, в курсі флеш анімації ми використовуємо програму Adobe Flash. Вона зручна і зрозуміла в експлуатації. А спеціально створена методика навчання, перетворює звичайні заняття в захоплюючу подорож в фантастичний світ мультфільму.
 
Програма для створення флеш анімації дуже широко використовується в різних цілях і областях:
Монтування сучасних Flash-ігор (для гри безпосередньо в браузері, без завантаження в ПК);
Анімація банерів (реклама такого характеру більш помітна, відповідно ефективна);
У розробці дизайну сайту — заставка «в русі» виглядає набагато привабливіше;
Створення аватарок — «жива» аватарка передасть весь внутрішній світ власника — це свого роду персональна візитка;
Монтування мультработ — діти в захваті від цієї практики!
 
Адоби флеш плеєр
Адоби флеш плеєр — необхідна програма на Вашому гаджет, яка дозволяє переглядати флеш-контент. Вона інтегрується в браузер і працює як плагін. Це дуже зручно, так як її не потрібно запускати окремо. При переході на web-сторінку, з флеш-контентом, браузер сам запропонує скористатися необхідним розширенням.
Вчителі школи «Mian School», розкажуть і покажуть хлопцям, як працює Flash Player, як його встановити і правильно експлуатувати.
 
Дитяча уява, фантазії не мають меж. Будь-малюк мріє зануритися в світ мультфільму, творити чудеса. Це не тільки захоплююче заняття, але і необхідне. Можливо, Ваша дитина в майбутньому хоче стати відомим мультиплікатором або розробником ігор? Тоді курс флеш анімації створений для нього!

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок