541

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Створення youtube каналу: курси для дітей

Створення youtube каналу: курси для дітей | itschool.kiev.ua

05 02

Створення youtube каналу


Крім створення власного блогу на сайті, в Фейсбуці, ВКонтакте або в ЖЖ, Youtube — це ще одне місце, де може заробляти гроші навіть дитина. Тож як створити свій канал на youtube і монетизувати його?


 
Основи youtube для заробітку на своєму каналі


На Youtube-каналі можна заробляти гроші декількома способами:
показуючи свої відеоролики;
розміщуючи рекламу в партнерській програмі Google,
співпрацюючи безпосередньо з компаніями, роблячи огляди або відгуки про їх продукти або послуги;
підписавши контракт з посередником (наприклад, Agora), який буде отримувати відсоток від вашого доходу від реклами на Google для ваших відео, але вживе заходів для його отримання — збільшити кількість переглядів вашого каналу.
Щоб почати заробляти гроші на Youtube, необхідно спочатку стати його партнером. Для цього потрібно виконати кілька умов:
 мати на своєму каналі хоча б одне відео з безліччю переглядів.
Ці відео не повинні порушувати авторські права, тобто не можна використовувати в фоновому режимі музику з фільмів і фрагменти інших програм, фрагменти фільмів і серіалів і т.д. Зйомка відео з екрану кінотеатрів і телевізорів вважається протизаконною.
 


Як створити свій канал на youtube


Особливих знань, як створити канал на youtube, не потрібно. Головне — мати зареєстрований акаунт в Google.
Сьогодні в Україні та за кордоном існує безліч відеоканалів, тому знайти привабливу нішу для створення ютуб каналу — надзвичайно складно. Найбільшою популярністю користуються канали, які присвячені:
моді,
красі,
процедурам по догляду за собою,
економії,
зароблянню грошей в інтернеті,
роботі на дому.
 

Користуватися популярністю дитячий канал youtube гарантовано буде, якщо зйомка відео буде якісною, а його сюжет — унікальним і нестандартним.
Оформлення каналу youtube полягає в створенні тематичної обкладинки і аватарки, в якості яких можна використовувати будь-яку тематичну картинку або фотографію. Розміри обкладинки — 2560 × 1440, аватарки — 800 × 800, ілюстрації для відеоролика — 1280 × 720 пікселів.
Багато що залежить від камери для зйомки відео, але елементарне кадрування і обробка відео дуже легко робляться прямо на Ютубі під час додавання файлів. Якщо потрібно більш глобальне редагування, то застосовується програма обробки відео — Windows Movie Maker. Вона входить в пакет «Віндовс», дозволяє:
— обрізати або склеїти відео,
— створити з кадрів слайд-шоу,
— накласти звукову доріжку,
— створити різні переходи між фрагментами,
— додати титри, заголовки, прості спецефекти.
А потім вивести файл в формат WMV або AVI, попередньо налаштувавши якість зображення.


 
Як розкрутити канал на youtube


Як і сайту, блогу і аккаунта в соціальних мережах, розкрутка каналу youtube починається з визначення цільової аудиторії і складання семантичного ядра — списку запитів потенційних клієнтів.
Якщо по кожному запиту зняти відео, яке розмістити на своєму каналі на Ютубі, можна отримувати безкоштовний трафік з пошукових систем, за умови, що його назва містить пошуковий запит.
Опис повинен бути невеликим, але докладним. Бажано починати його з ключового слова, яке потрібно використовувати в тексті кілька разів. Ідеальний варіант — це транскрібація мови текстом.

 
В описі ролика можна розмістити посилання на свій сайт, блог або сторінку в соціальних мережах із закликом, натиснути, перейти, замовити та лайкнути відео. Важливий момент — розкрутка ролика на youtube повинна здійснюватися в одній категорії. Завдяки цьому він буде відображатися в списку «Схожі відео» в такій же категорії. Ролики аналогічної тематики можна об'єднати в плейлисти.
Не зайвим буде прописати під кожним відео теги (по ним ролик буде показаний в пошукових системах) і додати в відео привабливу ілюстрацію з ключовим запитом.

 
Навіть якщо здійснювалася зйомка телефоном, щоб вивести відео в ТОП Ютуб, за рахунок яких можна отримати додаткові лайки і коментарі, потрібно протягом 2 годин після публікації зробити розсилку для передплатників, поділитися ним в соціальних мережах, на тематичних форумах і вбудувати на свій сайт. У листі можна просити користувачів поставити лайк і прокоментувати побачене, а потім побільше подискутувати з ними в коментарях до відео.
Нічого складного тут немає — заробляти гроші таким способом зможе навіть молодший школяр.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок