507

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Що таке Java і яке її застосування?

Що таке Java і яке її застосування | itschool.kiev.ua

28 08

Що таке Java і як застосовують?


У світі понад 3 мільярди пристроїв функціонують на Java — це сама розповсюджена мова програмування, яка була коли-небудь створена. Вона підходить для будь-яких платформ, клієнтських і серверних додатків будь-якої складності. Вона автоматично звільняє пам'ять під ті чи інші процеси і стирає невикористані дані. Саме на ній працюють понад 9 мільйонів програмістів і веб-розробників з різних країн. Написано більшість програмних засобів IntelliJ, Eclipse, Netbeans, настільних утилитов, таких як Microsoft Office, iOS, Adobe Acrobat, Solaris, Linux, комп'ютерних ігор, крім Minecraft. Це далеко не повний перелік сфер, де може працювати студент, який пройде навчання java з нуля в Main School, і буде заробляти багато грошей.
  
Мобільні додатки на Android
Програмний код, написаний на java, використовується в більшості смартфонів. Саме на його основі за допомогою компонування JVM створено більшість мобільних додатків. Їх розробники сьогодні є одними з найбільш затребуваних фахівців.

Серверні фінансові системи на java
Цей програмний код широко застосовується в банках, електронних системах обліку та обробки даних, трейдингових системах і серверних додатках.

Застосування клієнтських веб-додатків
В електронній комерції, страхових, державних, оздоровчих, освітніх і військових проектах використовуються RESTful-сервіси JSP і Servlet на основі фреймворків Struts 2.0, Spring MVC.

Комп'ютерні ігри на java
Йдеться про комп'ютерні додатки, скретч-картки, тв-приставки, мобільні ігри на платформі J2ME в недорогих телефонах. Також з використанням цього програмного коду на J2ME було розроблено популярний месенджер WhatsApp.

Сенсорні вбудовані системи та смарт-карти
Java спочатку створювалася для невеликих вбудованих систем, які могли вмістити всього 130 kB інформації. Сьогодні найбільш популярні ElasticSearch і Hadoop.
Пройшовши java навчання в Main School, дитина 9-16 років без досвіду програмування і знання комп'ютерних технологій зможе самостійно створювати за 2 години моделі, ігри, програми, 3-мірну анімацію і програми, застосовуючи безкоштовні навчальні середовища і базові принципи програмування на java.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок