227

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Навіщо потрібен css?

Навіщо потрібен css?

09 08
CSS — це система з управління інтерфейсом HTML-тегів. Саме така платформа дозволить користувачеві оформити сторінку краще, ніж за допомогою гіпертекстової розмітки. Навіщо потрібен css? Наприклад, за допомогою CSS розробник зможе прибрати Посилальне підкреслення, створити таблицю з пунктирними межами, а також може виконувати деякі дії з курсором комп'ютерної миші. На даний момент часу така технологія постійно застосовується під час розробки сайтів. Для того щоб почати використовувати CSS власник повинен володіти знаннями по роботі з синтаксисом. Кожен стиль має своє індивідуальне правило показу, тобто дії будуть виконуватися за принципом — правило і його визначення, а також необхідні елементи (теги), до яких всі параметри будуть застосовуватися.
CSS система
Кожне CSS правило обов'язково має обгортали фігурними дужками, будь-яка написана властивість має закінчитися крапкою з комою. Під час написання будь-якої властивості між значенням завжди слід ставити двокрапку. Якщо користувач достатньо добре працює з гіпертекстової розміткою, то з каскадними таблицями людина, також розбереться дуже швидко. Стильові таблиці, як і мова HTML повністю не звертає уваги на прогалини, в цьому випадку розробник зможе розміщувати персональні позначки або коментарі, користуючись символами / *, а також * /. Саме в CSS системі користувач зможе познайомитися з селекторами, їх основне завдання — визначити, до якого елементу або тегу веб-сторінки необхідно застосувати написане правило.
Чи важко вчити CSS?
Освоївши навіть базові можливості CSS, ви без зусиль зможете змінювати колір посилань, міняти фонові зображення, розташування окремих блоків тексту. Якщо не полінується, і вивчити цю мову більш ґрунтовно, можна розробляти шаблони сайтів буквально з нуля. А при правильному підході до справи на цьому можна навіть непогано заробити, пропонуючи свої послуги з розробки або модифікації шаблонів для популярних CMS, адже дійсно унікальних і якісних шаблонів у вільному поширенні можна знайти не так вже й багато. Чи важко вчити CSS? Багато починаючі користувачі часто плутають дані мови з мовами програмування, але в дійсності вони такими не є, хоча нова версія HTML5 і має в своєму розпорядженні такі логічні атрибути як «contenteditable». У будь-якій мові програмування обов'язково повинне бути присутнім поняття умови або як кажуть розгалуження. Тобто отримується результат залежить від певної дії користувача. А в HTML і CSS таких умов за великим рахунком немає, і сторінка завантажується в браузері користувача вже з попередньо встановленими параметрами.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок