849

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Microsoft office для дітей

Microsoft office для дітей: курси в Києві | itschool.kiev.ua

04 02
Навіщо потрібно microsoft office навчання для дітей? Без комп'ютера і смартфона сьогодні вже не обійтися ніде. Ці сучасні знання та навички, які, як і читання, і письмо, необхідні в житті: в навчанні, в професійній діяльності, в творчості:
● створювати різні матеріали і без обмежень редагувати їх;
● робити таблиці і розрахунки;
● створювати для наочності діаграми і графіки;
● робити прості, але барвисті презентації.

 


Що включає навчальна програма microsoft office для дітей в Main SchooL?


Для полегшення розуміння матеріалу курс розбитий на тематичні блоки. На вступних заняттях мова піде про пошук і розташування файлів, папок, логічних дисків і бібліотек. Вони ознайомляться з роботою програми «Провідник», яка здійснює навігацію по влаштуванню і пошук необхідних документів, файлів і додатків.
Саме в цьому блоці діти навчаться працювати з файлами і папками:
● створювати їх,
● зберігати,
● робити копії,
● переміщати з папку в папку;
● перейменовувати, видаляти і відновлювати;
● користуватися комп'ютерними програмами: такими, як калькулятор, Paint, блокнот і ін.;
● створювати на робочому столі ярлики для відкриття папок, файлів і швидкого запуску програм.

 


Як здійснюється навчання роботі в word?


В Main SchooL уроки word відрізняються від стандартних шкільних занять і блоків, які пропонують для самостійного освоєння величезну кількість різних книг і онлайн самовчителів. Однак ці знання поверхові.
Книги «Word для дітей» дають уявлення тільки про елементарні функції, а все інше юному користувачеві доводиться освоювати методом тику вже в процесі роботи. А це забирає багато часу. Ми ж пропонуємо дітям навчання word, яке заощадить їм багато часу при виконанні шкільних домашніх завдань і допоможе в роботі, незалежно від обраної професії.
Заняття «word для школярів і підлітків» включають детальний огляд зовнішнього вигляду останньої версії програми. Діти навчаться користуватися стрічкою, вкладками, групами опцій і панеллю швидкого доступу. Вони отримають навички форматування тексту в word — уроки по установці полів, шрифтів, кегля, абзаців. Навчаться виділяти необхідні фрагменти, робити кольорові підкладки. Оформляти колонтитули, вставляти спецсимволи, дату, час, робити буліти.

Окремі уроки ворд будуть присвячені роботі з таблицями, а також їх зміні за допомогою видалення або додавання стовпчиків і рядків різної ширини і висоти. Це ще не всі уроки по Ворд і можливості роботи з таблицями в ворді, ніж в екселі. Тут теж можна позначати кордони, робити обтікання текстом і фоном, по-різному розміщувати їх у файлі і здійснювати автоматичне форматування. На відміну від екселя, в вордовскі таблиці можна вставляти графічні фігури і файли.


У чому полягає навчання excel для дітей?


На заняттях в Main SchooL microsoft office excel навчання надає дітям загальні знання про програму Microsoft Excel, воно включає:
● роботу з листами екселівської книги — як вставляти, переміщати, перейменовувати, видаляти;
● введення чисел і тексту в осередку;
● автоматичне обчислення за математичними формулами;
● заповнення клітинок — заливка, введення чисел, знаків, створення кордонів, вирівнювання даних;
● створення, редагування і експортування різних діаграм — як конвертувати ексель в ПДФ.


Як проходить навчання по outlook для дітей в Main SchooL?


Уроки по роботі з електронною поштою допомагають прискорити, автоматизувати обмін інформацією, планувати свою діяльність і ефективно розподіляти свій час за допомогою календаря, списку завдань, записів у щоденнику. Microsoft office outlook навчання огляд оновленого інтерфейсу, його відмінностей від попередніх версій.
Діти дізнаються, як:
● налаштувати програму,
● створити, відправити та отримати повідомлення,
● управляти великим потоком листів і даних,
● працювати з вкладеннями різних форматів і адресними книгами,
● створити підпис, автовідповідь і шаблон повідомлення,
● робити розсилки, експорт, імпорт та резервне копіювання даних, їх архівацію і синхронізацію з хмарними сервісами і мобільними пристроями.

Як створювати барвисті презентації в powerpoint — навчання в Main SchooL для дітей
Багато фахівців упускають прибуткові можливості, пропозиції про роботу і не просуваються по кар'єрних сходах, тому що не можуть презентувати і графічно оформити свій проект. Раніше, колись давно, вважалося, що цим повинні займатися дизайнери і копірайтери, проте їм ще потрібно пояснити суть проекту, його вигоди. Набагато простіше і швидше це зробити в спеціально призначеній для цього програмі — powerpoint, навчання дітей в якій ми здійснюємо.
В першу чергу діти навчаться використовувати вже готові шаблони і макети для презентацій. На їх основі можна створювати презентації продуктів і послуг, комерційні пропозиції, маркетинг-кити, брендбук і навіть каталоги товарів.
Далі — навчання microsoft powerpoint щодо створення та оформлення слайдів з нуля:
вставці ілюстрацій в слайди, роботі зі звуковими, анімаційними і відеоефектами. Також навчання powerpoint включає розповідь про такі функції, як створення фотоальбому або фотогалереї, написання приміток до доповіді і правила ефективної демонстрації презентації в powerpoint для дітей.
З огляду на всі перераховані вище опції і знання, таке microsoft word навчання обов'язково стане в нагоді дітям у дорослому житті.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок