1299

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

3d моделювання

3d моделювання: курси 3d max в Києві | itschool.kiev.ua

19 12
Ваша дитина виявила бажання вивчати 3d моделювання?
Це відмінно, адже робота з тривимірною графікою сьогодні дуже затребувана. Знаючи логіку програми і нюанси композиційної роботи в ній, можна заробляти пристойні гроші, незалежно від віку. Конкуренція в цій сфері невелика. Адже досвідчених фахівців в області 3d моделювання ще дуже мало.

В інтернеті є чимало сайтів, де є 3d max уроки, проте для дитячого сприйняття вони складні.
Можна витратити купу часу на перегляд занять, скачати цілі гігабайти непотрібних матеріалів, текстур і моделей, але так і не отримати бажаного результату — навіть з основних знань і навичок.
Набагато результативніше і швидше, якщо ваша дитина буде відвідувати курси 3d max в Києві в Main IT School.
 

 
Які знання і навички дають уроки 3d max для дітей?


Курс занять розрахований на дітей віком від 9 до 16 років. В першу чергу дитина навчиться грамотно користуватися інтерфейсом. Вона освоїть навігацію програмного забезпечення VRay і 3D max. Також вона дізнається про правила, за якими здійснюється моделювання Blender 3D під друк.
Після проходження наших уроків діти самостійно зможуть налаштовувати текстури і матеріали. Вони на практиці освоять навички створення відображень на будь-яких матеріалах. Отримають спеціальні алгоритми для створення різних текстур:
   покрівлі,
   металу,
   скла,
   мармуру,
   драпірованої тканини,
   дерева,
   каменів,
   листя,
   пластмаси,
   мармуру
   трави,
   води.

Чи зрозуміють, як оперувати функціями навігації, масштабування і пересування текстур. Оволодіють методикою правильного підбору світлових рішень — гри світла і тіні — для реалістичності картіни. Зможуть самостійно здійснювати сканування і створення тривимірних об'єктів з 2D-фотографій.
 

 
Як в Main IT School вивчаються основи і принципи 3D-друку?


Навчитися працювати на тривимірному принтері — набагато простіше, ніж на деревообробному, фрезерному або токарному верстаті. Однак 3D-друк теж має свої нюанси.
Грамотна підготовка об'єктів до друку, на відміну від прототипування, заснованого на принципі відсікання зайвого, полягає в пошаровому вирощуванні. В цьому випадку виникає мінімум відходів або їх взагалі немає. Тому головне завдання, яке ставлять перед собою викладачі, що проводять уроки blender 3d, — сформувати у маленьких слухачів цілісне сприйняття тривимірних технологій завдяки розвитку просторового мислення. Вони вивчать:

   ази 3d моделювання;
   пристрій і механізм роботи 3Д-принтера;
   практичну роботу з програмою по створенню віртуального макета;
   здійснення друку.

Після закінчення курсу діти навчаться не тільки створювати і моделювати, але і роздруковувати власноруч виготовлені вироби на всіх основних типах 3Д-принтерів. Перші моделі з'являться у них вже після четвертого уроку.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок