209

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Як вибрати міської денний табір в Києві

Як вибрати міської денний табір в Києві | itschool.kiev.ua

11 01

Як вибрати міської денний табір


Хорошою альтернативою для тих батьків, які багато працюють, не мають можливості залишати дітей 6-14 років під час осінніх, зимових або весняних канікул з родичами або купити путівку в дитячий табір з оздоровленням, є денний дитячий табір в Києві. Про те, як вибрати такий заклад, щоб перебування в ньому дитини було максимально комфортним і безпечним, на що звернути увагу необхідно перш за все — ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.
 

Які є дитячі табори в Києві?


Перш ніж віддавати дитину в табір, слід знати, що в Україні функціонують близько 500 акредитованих дитячих установ. Вони діляться на:
оздоровчі — працюють на базі санаторіїв і медичних здравниць;
проектні — на базі спортивних клубів, готелів, шкіл, секцій, курсів.
Рейтинг дитячих таборів в Київській та інших областях України представлений на офіційному сайті Державного реєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку: drdz.mlsp.gov.ua
Тут розміщені кращі табори України з перевіреними контактними даними.
 

Від чого залежать ціни на табір в Києві?


Вартість дитячого відпочинку в міському установі визначають його місце розташування, кількість днів у зміні, насиченість навчальної, розважальної і екскурсійної програми, харчування.
Якщо потрібен зовсім бюджетний варіант, і щоб дитина перебувала недалеко від будинку, вибирайте шкільні табори.
Якщо дитина займається певним видом спорту, то можна віддати його в спортивний табір для дітей під Києвом, в якому діти займаються плаванням, футболом, катанням на лижах, легкою атлетикою, тенісом, фехтуванням або стрільбою з лука.
Ті діти, які відвідують гурток танців або вокалу, із задоволенням будуть відвідувати зміни, де конкурси в таборі дадуть їм можливість позмагатися з однолітками, продемонструвати свої вміння і таланти.
Спеціально для творчих особистостей з'явилися тренінгові зміни і тематичні дні в таборі, які присвячені відеозйомці, театральних постановок або складаються з майстер-класів з виготовлення хенд-мейд-виробів. У таких випадках ціна зміни буде вище, оскільки в неї закладається вартість витратних матеріалів і устаткування.
Також є хороші табори, де дітям у доступній і цікавій формі викладають основи бізнесу і фінансової грамотності, ІТ-технологій. При бажанні вже після такого відпочинку вони зможуть відкрити невеликий бізнес або інший стартап.
 

Що потрібно батькам заздалегідь уточнити в дитячому таборі?


Зверніть увагу на договір, який будете заповнювати. У ньому обов'язково повинні бути вказані:
форма власності табору,
кількість дітей,
розклад дня,
режим харчування,
умови оплати.
Важливо, щоб було передбачено медичне обслуговування дітей. Якщо дитині під час зміни раптово стало погано, повинен бути медпрацівник, який відразу на місці надасть йому медичну допомогу. Якщо це спортивний табір в Києві, то обов'язкова медична страховка.
Огляньте приміщення, які будуть відвідувати діти під час зміни. Чи є їдальня або місце для прийому їжі, зона відпочинку? Який стан санвузла?
Як забезпечується безпека дітей? Чи є охорона? Закриваються чи приміщення від сторонніх? Чи будуть там проводитися паралельно якісь ще заходи? Наскільки безпечні ігри з дітьми в таборі?
Зустрітися з персоналом. Робота вожатим у таборі передбачає величезну відповідальність. Не полінуйтеся поцікавитися, чи є у тих вихователів, які будуть спілкуватися з вашою дитиною, спеціальну освіту, проходили вони в залежності від напрямку табору спеціалізовані тренінги, чи мають дозвіл і відповідні навички проводити ігри в дитячих таборах, чи є у них санітарна книжка і довідки про стан здоров'я
Перевірте репутацію табору за відгуками про нього в соцмережах. Задайте питання іншим батькам, чиї діти відвідували зміни, на форумах. Якщо є можливість, то обов'язково відвідайте День відкритих дверей.
Ознайомтеся з програмою зміни. Вона повинна відповідати і інтересам дитини. Дізнайтеся, за яким принципом відбувається формування загонів і команд.
Якщо дитина дуже прив'язаний до сім'ї і несамостійний, але все одно просить «хочу в табір», домовтеся з адміністрацією про 2-3 денному періоді адаптації. І тільки після його закінчення, якщо дитина не дзвонить, щоб його забрали додому, тому що не подобається, значить, зайнятий і захоплений.
Сподіваємося, що ці рекомендації допоможуть вам зробити правильний вибір міського денного табору.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок