228

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Захист інформаційної безпеки

Захист комп'ютерної безпеки та інформації | itschool.kiev.ua

17 08

Що потрібно знати про захист інформаційної безпеки?


Коли мова йде про особисте, корпоративної і державної безпеки, то перше, що необхідно забезпечити, — це захист інформаційної безпеки, тобто комп'ютерних систем і мереж. Їх уразливість зростає з кожним роком через широкого поширення інтернету і смартфонів. Оскільки кожна людина схильний до персоналізованих і точковим атакам, всім потрібно знати, як їх застерегти.

Як правильно здійснюється захист інформації?


Сьогодні кіберзлочинці використовують будь-які способи — починаючи від шпигунства і злодійства особистих даних і закінчуючи вимаганням грошей за доступ до інформації.
У більшості випадків атаку провокують самі користувачі і компанії, в яких вони працюють, тому що економлять на захисті інформаційної безпеки або не знають, які антивірусні програми слід встановити на комп'ютер, смартфон або планшет.
Найбільш поширеним є шахрайство у фінансовій сфері, коли злочинці отримують несанкціонований доступ до великих грошових активів.
Не менш небезпечні спамние розсилки з різними повідомленнями і звітами. Користувач відкриває лист, і на його комп'ютер встановлюється небезпечна шкідлива програма — троян, шифрувальник і т.д. Вона сприяє сливу конфіденційної інформації, витік даних і втрати доступу.
Для захисту інформації необхідно ретельно відбирати сайти, які відвідуєте в інтернеті. Там теж можуть бути віруси.
Що стосується смартфонів, то найбільш уразливими є гаджети на Android, якими користуються і державні чиновники, і бізнесмени, і прості громадяни.
Ось чому ще зі шкільного віку необхідно знати:
про правила безпечної роботи в інтернеті;
контролі доступу до особистої інформації та програмного забезпечення;
мережевої безпеки,
відновленні інформації;
криптографії.
 
 У школі такого не вчать, а в інтернеті є багато неточної, часом суперечливих відомостей. Тому слід відвідати спеціальний майстер-клас Main IT School щодо захисту інформаційної безпеки.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок