99

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Заробіток для підлітків в інтернеті | itschool.kiev.ua

Заробіток для підлітків в інтернеті

12 12

Реальний заробіток для підлітків в інтернеті


Сьогодні у молодих людей набагато більше можливостей заробити гроші, ніж було навіть 10 років тому. Все через дивний розвиток цифрових технологій та Інтернету. Саме в інтернеті можна знайти безліч цікавих занять, що дозволять отримувати прибуток, навіть не виходячи з дому.
Часто сучасні підлітки знають Інтернет і всі технологічні інновації набагато краще, ніж більшість дорослих людей. Так чому б молодим людям не використовувати ці знання з користю? Заробіток в інтернеті для підлітків є добровільним, дуже гнучким щодо часу і тому жодним чином не заважає навчанню або розвагам. Однак до такої діяльності слід підходити з великою обережністю, тому що в інтернеті можна знайти безліч веб-сайтів, які займаються шахрайством. та все ж є також і багато чесних компаній, клієнтів і легальних способів заробітку в інтернеті для підлітків, про які ми розповімо в цій статті.


Професії для дітей 10-12 років — відеоблогінг


Ведення відеоблогу — це не тільки можливість представити свої інтереси, але і відмінна школа життя, спосіб знайти нових друзів. Часто діти краще за дорослих можуть навчити редагувати відеоматеріали, говорити і позувати перед камерою.
Вони ведуть блог, тому що їм це подобається, без планів, розрахунків та реклами, а з душею, з дитячою чесністю і безпосередністю. Розповідають про те, що їм цікаво, що вони люблять, де бувають, що роблять. Тож не дивно, що такі канали набирають безліч переглядів і відразу виходять в ТОП. У них вигідно розміщувати платну рекламу і гостьові пости, але важливо це робити ненав'язливо.


Професії для школярів 13-14 років: фріланс — простий дизайн, розробка логотипів, копірайтинг, рерайтинг


У 13-14 років у багатьох дітей виникає гостра потреба у творчій реалізації. Тоді багато хто знаходить себе в графічному дизайні. Підлітки можуть створювати нескладні ілюстрації, логотипи, розробляти листівки та рекламні матеріали, робити дизайн для сайтів або графіку для соціальних мереж. Варіантів маса! Все, що потрібно для роботи — це хороша графічна програма, навички, терпіння і посидючість. Найчастіше діти більш креативні і вільні в мисленні, ніж дорослі. Вони можуть вигадувати нестандартні концепції і поєднання кольорів. На цьому можна і потрібно заробляти.
Великим попитом користуються послуги написання текстів на замовлення для сайтів або соціальних мереж.

Рерайтинг — переказ тексту своїми словами для отримання високої унікальності з метою просування в пошукових системах.
Копірайтинг — це написання тексту з нуля, часто — з впровадженням пошукових запитів, ключових фраз. Починають часто саме з рерайтинга. Потім розвиваються творчі якості, і на багато тем можна писати навіть без пошуку інформації в інтернеті.

Текстовий заробіток без вкладень для підлітків — один з найпопулярніших. Багато дітей грамотніші і уважніші за дорослих. Вони вигадують нешаблонно, не бояться використовувати в тексті яскраві емоції, складають оригінальні сюжети, тому з ними із задоволенням співпрацює багато замовників. Потрібно мати тільки комп'ютер (іноді вистачає навіть планшета або смартфона) і доступ в інтернет. Якщо з грамотністю є проблеми, то краще перестрахуватися, перевіривши текст за допомогою спеціальних програм.

 


Професії для підлітків 15-16 років — постійна віддалена робота в інтернеті


15-16-річні підлітки можуть працювати на фрілансі нарівні з дорослими. Недарма на багатьох біржах фріланса і в соцмережах можна не вказувати або приховати вік. Замовник може навіть не дізнатися, скільки виконавцеві років.
Є багато випадків, коли людина в підлітковому віку починає професійно займатися брендингом, маркетингом, дизайном сайтів і Лендінгом, програмуванням та ін. Вже до 20 років, а то і раніше, вона стає авторитетним фахівцем у своїй галузі, навчає інших і заробляє свій перший мільйон. Однак заробіток підлітка в інтернеті потребує вкладень. Необхідно інвестувати гроші в:
в потужний комп'ютер, іноді потрібне ліцензоване програмне забезпечення;
в веб-і відеокамеру, хоча б в смартфоні.

Але головне — це знання і навички. Потрібно йти в ногу з часом. Підлаштовуватися під всі тенденції в галузі. Тим, хто хоче бути затребуваним, мати багато клієнтів і грошей, вчитися доведеться багато і постійно.
На курсах Main School викладачі дають лише базу, а все інше залежить від бажання розвиватися і від працьовитості. Це неодноразово довели наші учні. Запишіть дитину на наші курси і побачите, що вони багаторазово окуплять себе!

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок