324

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Навіщо школярам комп'ютерна освіта?

Навіщо школярам комп'ютерна освіта

22 10
Сьогодні комп'ютери, смартфони та планшети є практично в кожній родині. Та й елементарне комп'ютерне навчання діти проходять в школі. Їх вчать здійснювати найпростіші операції з файлами, оформляти документи і робити невеликі презентації.
Однак після закінчення школи виявляється, що цих знань і навичок недостатньо для отримання високооплачуваної роботи. Оскільки постійно з'являються нові програми та пристрої, необхідно вміти в них розібратися і пристосувати для виконання своїх завдань.
На жаль, в школі цьому не вчать. Більшість вчителів демонструють старий шаблонний підхід, який ефективний не для всіх дітей. А якщо їм це нецікаво, то ні про які знаннях, а тим більше, про навички мова не йде.
Колишній школяр вже в дорослому житті буде уникати працювати з комп'ютерними програмами. Тобто вибере менш оплачувану і відповідальну роботу, про яку потім пошкодує через витраченого даремно часу і втрачених можливостей.

Чим відрізняється комп'ютерна освіта в Main IT School від шкільних та дорослих навчальних програм?


Головна відмінність — подача матеріалу, яка полягає в балансі між теорією і практикою. Це не просто запис малозрозумілих конспектів під диктовку викладача або безглузде просиджування за комп'ютером з вивченням його функцій методом тику. А ретельно розроблена навчальна програма, після проходження якої рівень знань у школяра буде вище, ніж у деяких дорослих фахівців.
 

Які знання і навички дає дитині 9-14 років навчання комп'ютерним програмам в Main IT School?


Після проходження наших курсів школяр буде вміти все те, що вміють дорослі IT-фахівці в залежності від обраного напрямку:
створення сайтів, ігор, мобільних додатків і чат-ботів;
фото- і відеозйомка;
анімація персонажів і 3D дизайн;
обробка картинок, аудіо- та відеофайлів.
На відміну від багатьох дорослих користувачів, будуть знати основи безпечної роботи в пошукових системах для комп'ютера, особистих даних і банківського рахунку.
Оскільки навчання комп'ютерним програмам в дитячому віці дається набагато легше, ніж в дорослому, то саме в шкільному віці є сенс відвідувати курси Main IT School. Це дуже корисне для майбутнього професійного розвитку і захоплююче проведення часу.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок