624

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Як стати популярним блогером

Як стати популярним блогером

14 10

Як стати популярним блогером


Якщо ваша дитина думає про те, як стати блогером, обов'язково дайте їй прочитати цю статтю, де докладно описано, хто такий блогер, як і скільки можна заробити таким чином в інтернеті.
Чим є блогінг — хобі або заробіток?

Спочатку блог був просто онлайн-щоденником, де блогер публікував пости про своє життя і професійну діяльність, свої думки, міркування, погляди на життя. Однак, щоб заробляти великі гроші, як відомі блогери, цього замало.

Необхідно, щоб у блозі була не просто тематика, а дуже популярна тема серед цільової аудиторії. Це 80% успіху того, що він буде затребуваний серед ваших читачів.
Головне — розбиратися в тому, про що пишеш, робити поновлення регулярно, викладати свої думки коротко, не перевантажуючи технічними і сторонніми деталями. Інакше читачі один раз подивляться, закриють сторінку і більше не повернуться.


Скільки заробляють популярні блогери


Найбільш високооплачуваними вважаються блогери Ютуб. За даними журналу «Форбс», в 2017 році англійський геймер Даніел Міддлтон. Нік — DanTDM, у якого 17 млн ​​передплатників. За рік він заробив 16,5 млн доларів. 15,5 млн доларів заробив геймер Еван Фонг, який знімає різні смішні і цікаві моменти під час ігор. У нього 21 млн передплатників.
Портал AIN.UA розповідає про те, як заробляють блогери. Якщо в Ютубі дохід залежить від кількості переглядів, то кількість грошей, які отримують Інстаграм блогери залежить від чисельності фоловерів. Ті, у кого більше 100 тис. передплатників, в середньому беруть 300 доларів за посаду, але є 800 і більше.
У рейтинг блогерів Інстаграма, які найбільше заробляють, входять:
● моделі,
● фотографи,
● фітнес-тренери,
● фешн-блогери,
● кулінари,
● власники тварин,
● мандрівники,
● музиканти.
Найпопулярніші блогери України в Інстаграм заробляють від 10 тис. доларів на місяць на рекламі. Популярна українська інстаграмная зірка — бабуся-хіпстера Степанида Цвіт, якій далеко за 60. Її профіль прославився завдяки фотографії з невдалим експериментом з волоссям. Сьогодні у цій епатажній бабусі немає відбою від потенційних клієнтів-рекламодавців. Їй пропонують рекламувати різні товари — починаючи від косметики і закінчуючи брендовим одягом.


Як стати відомим блогером


Навіть якщо ви будете захоплююче писати на теми, що хвилюють багатьох читачів, то, не знаючи про ваш блог, вони не зможуть оцінити і прокоментувати пости. Щоб потрапити в ТОП блогерів і бути затребуваним, необхідна правильна розкрутка. Самий перевірений спосіб — це давати посилання на свої пости в блозі в соцмережах, в тематичних групах і спільнотах. У них потрібно зареєструватися та постійно брати участь в обговореннях і суперечках.

Найбільш ефективний спосіб того, як стати тревел блогером, — це подорожувати і викладати посилання на свої пости з фотографіями і відео на авторитетних туристичних порталах, як це роблять американські блогери.

Це далеко не всі способи заробітку і можливості блогінгу. Фірмовими секретами з початківцями готові ділитися викладачі Main School.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок