234

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Як підбирати зображення для сайту?

Як підбирати зображення для сайту | itschool.kiev.ua

17 08
У залученні відвідувачів і здійсненні покупок дуже важливу роль відіграють зображення для сайту, які відносяться до контенту і доповнюють собою текстову інформацію.
Саме завдяки правильно підібраним картинкам зростає число кліків і переходів на ту чи іншу сторінку. Це пов'язано з тим, що людина запам'ятовує 80% від того, що побачила, і тільки ⅕ від того, що прочитала.
У більшості випадків зображення для сайту підбирає веб-дизайнер. Іноді — front-end-розробник, верстальник або контент-менеджер, який займається текстовим наповненням.
Щоб картинки були яскравими та незабутніми, необхідно дотримуватися правил, за якими здійснюється оптимізація зображень для сайту. Нічого складного немає, навіть якщо ви раніше працювали в графічних програмах. Головне — враховувати наступні нюанси.

Що потрібно знати, вибираючи зображення для сайту?


В якості ілюстрацій для сайтів і Лендінгу можна використовувати різні фотознімки, колажі, скани оригінальних картин, малюнки, таблиці, інфографіку та скріншоти. Основна вимога до них — гарна якість, тобто:
висока роздільна здатність (занадто високий дозвіл знижує швидкість завантаження сторінок),
наявність композиції,
правильне освітлення.
Фотографії повинні бути не статичними, а з відображенням емоцій. Саме від них залежить сприйняття клієнтом сайту і компанії в цілому.
Важливо, щоб зображення відповідали змісту тексту і загальній стилістиці сайту, що значно підвищує його привабливість. Вони ні в якому разі не повинні сильно виділятися із загальної колірної гами і контрастувати з тлом.
На відміну від повторення змісту тексту на фото, нестандартні картинки завжди звертають на себе увагу.
Особливо ретельно слід підбирати зображення для головної сторінки сайту. Тут потрібно враховувати ще корпоративні кольори бренду і род діяльності компанії.
Це тільки елементарні основи оптимізації зображень для сайтів. Більше тонкощів і деталей зі створення зображень наші викладачі розповідають на курсі Main School з фотовиробництва. Після його проходження школярі віком 9-14 років зможуть самі створювати і наповнювати сайти, заробляти на цьому гроші.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок