1071

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Хмарні технології для дітей: курси в Києві

Хмарні технології для дітей: курси в Києві | itschool.kiev.ua

11 03

Хмарні технології для дітей — зручно і корисно


Найгарячішою темою обговорення серед компаній по всьому світу є хмарні технології — як з відкритим вихідним кодом, так і комерційні. Вони дозволяють оптимізувати створення і управління підприємствами в будь-якій сфері.
 

Що таке хмарні технології?


Однією з тенденцій, яка найбільш динамічно розвивається в світі, є хмарні технології — це файлові сервери, які дозволяють кожній людині створити власну хмару для зберігання і передачі інформації.
Основні переваги, якими володіє хмарне сховище даних:
доступність даних з різних пристроїв,
позбавлення від необхідності зберігати дані на власному обладнанні,
можливість вільно обмінюватися інформацією онлайн в будь-якій точці світу.
Все більше і більше підприємств вважають, що робота в хмарі — це не тільки гарне рішення, але і можливість залишатися конкурентоспроможними. Сьогодні в кожній вакансії вказують таку вимогу, як уміння працювати з хмарними сервісами. Навіть в школах і вузах викладачі вимагають відправляти на перевірку контрольні та реферати на різні теми за допомогою хмарних технологій.
 

Які хмарні технології для бізнесу вважаються найбільш прибутковими в світі?


Amazon, за оцінками Canalys, домінує з часткою ринку 32% завдяки продукту Amazon Web Services. Продажі AWS в третьому кварталі 2018 року зросли на 46% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і досягли (без урахування продажів інших хмарних продуктів Amazon) майже 6,7 мільярда доларів.
Обчислювальна платформа Azure займає 17% частки на хмарному ринку. Нові хмарні технології збільшили дохід, отриманий службами Azure в першому фінансовому кварталі 2019 року, на 76% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Google Cloud займає 8% на хмарному ринку. У цій категорії корпорація отримала виручку в третьому кварталі цього року, що склала 4,64 млрд доларів США, і це означає збільшення на 29% в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.
Китайська компанія Alibaba піднялася на 4-е місце з часткою ринку 4%. Виручка від хмарних обчислень в 2018 році, збільшилася на 93% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і досягла 710 мільйонів доларів США.
 

Як хмарні технології в освіті вирішують багато проблем?


У сфері освіти хмарні технології дозволяють усунути бар'єри, пов'язані з комп'ютеризацією навчального процесу:
зниження інвестиційної вартості. Користуючись хмарними технологіями, можна значно скоротити витрати на апаратне і програмне забезпечення. Для того, щоб користуватися cloud-додатком, вистачить комп'ютера з базовою конфігурацією. Замість робочих станцій — терміналів (так званих тонких клієнтів), підключених до сервера. Цей тип обладнання також визначено зажадає меншого розширення або заміни. Що стосується програмного забезпечення, хмара виключає необхідність придбання ліцензій і оновлень, оскільки клієнт отримує тільки доступ і ліцензію на підписку (SAL). Хмарні сервіси дуже точно враховуються, а платежі можуть проводитися на основі фактично використовуваних ресурсів;
проблеми, пов'язані з адмініструванням. У хмарних технологіях презентація, правильне функціонування програми, правильність його версії, питання ліцензування та адміністрування — компетенція постачальника послуг. Хмара дуже гнучка. Якщо прийняте рішення вимагає розширення, то будь-які зміни можуть бути реалізовані дуже швидко;
захист даних. Хмари виключають ризик втрати даних, пов'язаний з крадіжкою обладнання або електронних носіїв;
економія часу і легкий доступ до матеріалів в будь-якому місці і в будь-який час — більше немає необхідності робити копії, а потім архівувати їх. Все, що потрібно, — це комп'ютер, планшет або телефон з доступом до інтернету.
 

Які хмарні технології 1с використовуються в бізнесі?


Хмарна програма 1С широко використовується для ведення обліку. Сьогодні найбільш популярним варіантом є товстий клієнт. Це найвимогливіший з робочих ресурсів, тому що вся обробка даних виконується на стаціонарному ПК, і всі файли зберігаються саме там, що виключає можливість віддаленої роботи.
Тонкий клієнт — програмна оболонка для доступу до сервера 1С зі звичним меню і інтерфейсом налаштування. Оскільки всі дані обробляються на сервері, тонкий клієнт в повному обсязі чутливий до потужності обладнання, а тому має обмежену функціональність. Працює як з віддаленим сервером через інтернет, так і з самим комп'ютером в спеціалізованому програмному середовищі.
Веб-клієнт, що працює в браузері, вимагає тільки доступу в інтернет. Він не є обов'язковим для комп'ютера і робочого місця. Завдяки тому, що всі обчислення виконуються на віддаленому сервері, завантаження устаткування мінімальні.
 

Перспективи хмарних технологій в Україні


Експерти прогнозують інтенсивний приріст ринку хмарних технологій протягом декількох років, в тому числі завдяки cloud vpn — технології, яка забезпечує високий рівень захисту і анонімність при серфінгу в інтернеті. Це пов'язано з впровадженням систем електронного навчання, нейронних мереж, квантової телепортацій, нейроінтерфейсів, штучного інтелекту. Так що за хмарними сервісами - майбутнє, і вміти ними користуватися потрібно обов'язково, незалежно від роду діяльності.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок