274

м. Київ, вул. О. Туманяна, 15 (м. Лівобережна)

Чим зайняти дитину влітку?

Чим зайняти дитину влітку? IT-табір Main School | itschool.kiev.ua

12 08
З настанням канікул, особливо літніх, у більшості батьків з'являється велика проблема: як організувати дозвілля дитини з користю для здоров'я і розвитку. Щоб вона дійсно добре відпочила, а не безцільно просиджувала цілими днями в задушливому приміщенні за гаджетами, запишіть її в освітній it табір Main School. Він працює 4 рази на рік.

Що дасть вашій дитині дитячий табір в Києві Main School?


Канікули — найкращий час для здійснення експериментів, відкриття талантів, пошуку нових ідей і отримання незабутніх вражень. Це буде повноцінний відпочинок в хорошій компанії, заповнений цікавими заходами і інтересними подіями. Завдяки різноманітній програмі ваша дитина заведе нові корисні знайомства, у неї з'являться нові друзі і хобі, яке, можливо, стане майбутньою професією і справою життя.
Тренери — практикуючі айтішники — познайомлять дітей з захоплюючим світом комп'ютерних технологій та нададуть можливість спробувати свої сили в різних IT-спеціальностях і вибрати ту, до якої дійсно лежить душа:
робототехніка — конструювання власних роботів;
3D-графіка і 3D-друк — створення 3-мірних об'єктів і персонажів з можливістю друку на 3D-принтері;
комп'ютерні ігри та програми, в яких поєднуються текст, звук, анімації та об'ємна графіка;
робота з фото- і відеофайлами передбачає отримання навичок професійного створення фотографій і відео в різних стилях і жанрах, з різними спецефектами.
 
Всі заняття проходять у формі тренінгів і майстер-класів, велика частина — на свіжому повітрі. Передбачені рухливі ігри та перекушування.
Відвідуючи літній табір Main School, дитина отримає можливість стати учасником або керівником IT-проекту. Навчиться налагоджувати комунікації в групі, домовлятися, приймати виважені рішення і брати на себе відповідальність, раціонально розподіляти свій час і сили для виконання різних завдань. Виступатиме перед аудиторією, готуватиме презентації та захищатиме свої проекти, що сприяє розвитку креативності та нешаблонного мислення. В кінці зміни з гордістю зможе продемонструвати свої роботи батькам. Це дуже допоможе йому в дорослому житті, особливо в роботі.

Коментарі ()

    Написати коментар

    Зворотній зв’язок